moda moda konsepti sefamerve tofisa tesettür giyim ucuz giyim


MÜŞTERİLERİMİZ VELİNİMETİMİZDİR

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

DAİMA "EN İYİ" OLMAK,VAZGEÇİLMEZ HEDEFİMİZDİR

Kalitede, hizmette, ikmal kaynaklarımız ve bayi ilişkilerimizde, hissedarlara sunulan yatırım seçeneklerinde en iyi olmak ve kamuoyunda sahip olduğumuz bu imajı korumak ana hedefimizdir. Bu hedefe ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

EN ÖNEMLİ SERMAYEMİZ,İNSAN KAYNAĞIMIZDIR

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü Topluluğumuz'a çekmek ve istihdam etmek, insanımızın yeteneklerinden, gücünden ve yaratıcılığından azami fayda sağlamak; verimliliklerini artırmak, gelişmelerine imkan tanımak ve işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak, Koç Topluluğu'nun kuşaklar boyu devamlılığını sağlamak için seçtiğimiz yoldur.


Modanın zaman içinde gerçek anlamından uzaklaştığını gördük.

Moda bilinen anlamıyla sadece, "dönemin popüler giyim tercihleri" anlamına gelmez. Bugün çoğumuz için moda, yalnızca giysi ve aksesuar anlamına geliyor. Oysa bu kavram sadece tekstil sefamerve sektörü ile ilişkili değil. Moda; sanat, müzik, tiyatro, edebiyat, yemek, iç mimarlık, mimari, bahçe bakımı, televizyon, sinema gibi konuları, daha doğrusu duyuları uyaran herşeyi içine alır. Gene de, bu değişimin mantığı anlaşılabilir.

Tarihte, belirli bir çağa ait olan giyim stili kayıtlara 'moda' diye geçiyor. Giyim alışkanlığı; yaşanan anın havası ile eşanlamlı olarak kullanılıyor. Bazı diğer kaynaklar ise "Moda'yı, "Giysi, etiket, davetler ve diğerlerinin günlük alışkanlık veya stili" ve "Giyimin, davranışların vb. özellikle seçkin veya seçkin olmak için yapılanan bir toplum tarafından geleneksel kullanımı" şeklinde tanımlamaktadır.

Moda Konsepti
moda moda konsepti sefamerve tofisa tesettür giyim ucuz giyim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *